انواع سقف کاذب کناف

انواع سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف خود به دو دسته تقسیم میشود  سقف کاذب ثابت کناف و سقف کاذب متحرک کناف. سقف های کاذب ثابت کناف خود به دونوع سقف کاذب یکپارچه(ساده) کناف و سقف کاذب طرح دار و دکوراتیو کناف تقسیم میشود که در سقف کاذب یکپارچه کناف هیچ درزی وجود ندارد و باید بعد ازنصب و بتونه کاری این نوع سقف کاذب را رنگ آمیزی کرد. این نوع سقف کاذب از نظر وزنی بسیارسبک هست که با توجه به فرمول اجرایی و استاندارد خود
جایگزین خیلی خوبیبرای سقف های کاذب دیگر نظیر سقف کاذب با رابیتس و گچ هست.شکل وساختمان این نوع
سقف کاذب ازصفحات روکش دار گچی و قطعات فولادی هست که در این نوع سقف کاذب صفحات گچی بروی زیر سازی فولادی به وسیله پیچ نصب میشود و بین صفحات گچی توسط نوار درزگیری و بتونه کاری درزگیری میشودو در نهایت یک سطحصاف و بدونه درز بوجود می اید. سقف کاذب طرح دار کناف یا سقف کاذب دکوراتیو کناف یا سقف کاذب تزئینی کناف که تمامی مصالح همان مصالح سقف کاذب یکپارچه میباشد و فقط با توجه نقشه سقف کاذب و طرحهای موجود می توان به سقف کاذب یکپارچه شکلها و طرحهای مختلفی دارد سقف کاز حالت ساده و یکنواختی درآید و جلوه زیبا و قشنگی به فضای مورد نظر بدهد با توجه به انعطاف پذیری زیادی دارد سقف کاذب براحتی میتوان هر طرح سنگین و سختی را اجرا کرد و در این نوع سقف کاذب کناف نیز بعد از زیرسازی و نصب پانل درزگیری شده آماده رنگ آمیزی میشود.
سقف کاذب متحرک کناف که خود به دو دسته سقف کاذب تقسیم میشود.

سقف کاذب با تایل گچی که از نظر تایل به دو دسته آکوستیک و ساده تقسیم میشود؛ که در سقف کاذب اکوستیک از تایلها با جذب صوت بالا نظیر تایل سوراخ دار منظم؛تایل سوراخ دار نامنظم و تایل سوراخ دار مربعی می توان نام برد که هر کدام از این تایلها زیبایی خاصی به سقف کاذب می دهندسقف کاذب متحرک کناف با تایل معدنی نیز خود ازنظرتایل تنوع زیادی دارد. که در سقف کادب کناف با تایل آکوستیک علاوه بر بحث فنی و جذب صوت بالا از نظر ظاهر نیز زیباهستند و در سقف کاذب ساده تایلها از یک صفحه صاف و بدون سوراخ برخوردار هستند که فقط از نظر روکش روی تایل باهم فرق دارند که هم تایل رنگ شده وهم تایل روکش پی وی سی پشت ساده و هم تایل پشت فویلدار در موارد قبل وجود دارد.

درباره ما

 کناف آسمان با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای سقف کاذب کناف این آمادگی را دارد تا از برای پروژه های شما بهترین و منحصر به فرد ترین طرح های روز کناف دنیا را طراحی و پیاده سازی نماید.

پروژه ها

 برای طراحی سقف کاذب کناف می توان از الگوهای مختلفی بهره برد.به نظر میرسد بهترین راه این باشد که ابتدا مکان مورد نظر شما توسط کارشناسان حرفه ای کناف آسمان مورد بازدید قرار گیرد.

شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام : knaufsky@
اینستاگرام : instagram.com/knaufsky

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به کناف اصفهان|کناف در اصفهان میباشد.