کناف چیست

کناف چیست

کناف در واقع نام خانواده و موسسه‌ای با فعالیت‌هایی در سطح بین‌المللی و ویژگی‌های ممتاز می‌باشد. این شرکت علاوه بر گستردگی و وسعت خود یک موسسه خانوادگی اصیل بوده که این موضوع عامل مهمی در رشد و پیشرفت چشمگیر آن است.

از ویژگی‌های این شرکت سرعت در تصمیم گیری، ابداع و نوآوری در صنعت ساختمان، سرمایه‌گذاری‌های پیوسته و حمایت از ایده‌های نوین کارکنان آن است که آن را از سایرین متمایز ساخته است. این شرکت توسط برادران کناف، کارل و دکتر آلفونس در سال ۱۹۳۲ بنیانگذاری شد و هم اکنون فرزندان این دو یعنی نیکلاس و بالدوین کناف به طور مشترک و با هماهنگی سایر اعضای خانواده کناف این گروه را رهبری می‌کنند.

کار این شرکت از تولید و عمل آوری گچ در منطقه سارلند در کشور آلمان شروع شده و با توسعه و تنوع بخشیدن به این تولیدات در سطح بین‌المللی در زمینه‌های زیر فعالیت دارد: سیستم‌ها و مصالحی که بر مبنای ماده معدنی گچ تولید می‌شوند. عایق‌های صوتی و حرارتی استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با این ماده ساختمانی مصالح و مواد ساختمانی بر پایه گچ و سیمان تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح فوق در دفاتر و کارخانجات این شرکت در سراسر جهان بیش از ۱۸۰۰۰ نفر فعالیت دارند که تلاش همگی آنها حصول موفقیت شرکت و در نتیجه ایجاد امنیت اقتصادی و رشد و توسعه حرفه‌ای خود است.

یکی از اصول این شرکت تاسیس واحدهای صنعتی در مناطقی است که مواد اولیه فراوان و بازار مصرف مناسب این تولیدات وجود داشته باشد. در این راستا واحدهای متعدد تولیدی این گروه در شرق اروپا و نقاط مختلف آسیا در حال احداث می‌باشد که نتیجه آن افزایش اشتغال و تولید مواد و مصالحی با کیفیت ممتاز برای برآورده کردن نیازهای فردای این جوامع می‌باشد. شرکت کناف ایران در سال ۱۳۵۵ به نام شرکت وال بورد ایران و با هدف تولید شش میلیون متر پانل گچی توسط بخش خصوصی تاسیس گردید.

مراحل راه‌اندازی این شرکت در خلال انقلاب اسلامی متوقف شد، تا اینکه در سال ۱۳۵۹ تحت پوشش سازمان صنایع ملی قرار گرفت و در سال ۱۳۶۰ نام آن به روکش گچ ایران تغییر پیدا کرد. پنل هایی با روکش گچی است که در ابعاد 240x120 و با ضخامت های مختلف 9.5 و 12 میلیمتری تولید می شود. در مراحل تولید این پنل مخلوط گچ را به همراه هوا به صورت فشرده شده مابین دو سطح مقوایی قرار میدهند تا پنل ها علاوه بر سبکی دارای اسحکام لازم باشد.

دقت داشته باشید که کناف نام تجاری این پنل های گچی است و برای اولین بار در آلمان تاسیس شده است و تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده است در ایران این پنل های گچی را کارخانه صدف، ایران پنل و کارخانه کناف تولید می کند و کارخانه کناف مرغوب ترین نوع پنل های گچی را تولید میکند که هم از نظر سبکی و هم از نظر سبکی مناسب هستند. در هنگام استفاده از پنل های گچی کارخانه کناف به لوگو knauf به روی پنل ها توجه داشته باشید و از کناف کار خود درخواست کنید بر اساس قیمت کناف نوع متریال مصرفی را به شما بدهد چرا که پنل های گچی متفرقه از پنل های گچی کناف ارزان تر است.

کارایی پنل گچی کناف: از این پنل های گچی در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان، نورپردازی و نور مخفی استفاده میشود. همچنین به علت سبکی و استحکام در برابر زلزله مقاوم تر بوده و در صورت ریز سقف و دیوار کناف به ساکنین آن ساختمان آسیب جدی وارد نمیکند.

همچنین این کناف ها عایق های بسیار خوبی در برابر هوا و صدا می باشند. استفاده از کناف ها بسیار بصرفه تر از مصالح سنتی مانند آجر، گچ و خاک، کارگر و ... میباشد. تقریبا میتوان گفت هزینه هایتان نصف می شود.

کناف

درباره ما

 کناف آسمان با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای سقف کاذب کناف این آمادگی را دارد تا از برای پروژه های شما بهترین و منحصر به فرد ترین طرح های روز کناف دنیا را طراحی و پیاده سازی نماید.

پروژه ها

 برای طراحی سقف کاذب کناف می توان از الگوهای مختلفی بهره برد.به نظر میرسد بهترین راه این باشد که ابتدا مکان مورد نظر شما توسط کارشناسان حرفه ای کناف آسمان مورد بازدید قرار گیرد.

شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام : knaufsky@
اینستاگرام : instagram.com/knaufsky

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به کناف اصفهان|کناف در اصفهان میباشد.