تایل کناف

تایل کناف

روش اجرای سقف کاذب مشبک:

سقف کاذب مشبک از اتصال  سپری های مناسب موسوم به کلیک با فواصل و ابعاد 30 در 30 و 30 در 60 و یا 60 در 60  به صورت شبکه ایجاد می شود که می توان انواع تایل های گچی ٬ پی وی سی PVC ( مناسب جهت نصب در سرویس ها و آشپزخانه ) ٬ آکوستیک ٬ فلزی ( گالوانیزه و یا آلومینیوم ) و یا انواع طلق را بصورت ترکیبی در آن بکار برد . به این نوع سقف کاذب ، سقف کاذب آرم استرانگ نیز گفته میشود.سازه های سقف کاذب مشبک از نبشی گالوانیزه ٬ سپری T3600 (که 3600 میلی متر است) ٬ سپری   T120 (که 1200میلی متر است) ٬ T60 (که 600 میلی متر است) و اتصالات آویز ( آویز فنر دوبل ) تشکیل می شود . از ویژگی های سقف کاذب مشبک ( سقف کاذب تایل ) می توان به سهولت در نصب ٬ دسترسی آسان به فضای بالای سقف کاذب و همچنین امکان تعویض و ترمیم تایل ها اشاره نمود .

از این رو به  سقف کاذب مشبک ، کلیک گفته می شود که با اتصال سپری ها صدایی شبیه کلیک ایجاد میشود.

سقف کاذب مشبک

اجرای سقف کاذب مشبک : در این روش پس از اندازه گیری دقیق و تصمیم گیری در مورد محل قرار گرفتن تایل ها نبشی های گالوانیزه دورتادور دیوار در تراز ارتفاعی دلخواه با درنظر گرفتن کلیه مسائل تاسیساتی و آینده نگری نصب می شوند. معمولا جهت نصب نبشی های سقف کاذب بسته به جنس دیوار ٬ از میخ ٬ پیچ و رول پلاک ( دیوارهای گچی ) و میخ چاشنی ( دیوارهای بتنی ) استفاده می شود . پس از نصب نبشی ها لازم است با توجه به محل قرارگیری سپری های اصلی ٬ آویزهای فنر دوبل (این نوع آویز تحت کشش محکم تر میشود!! و توان بار بری بالایی دارد ) نصب شوند . نقش اصلی آویزها مهار وزن سقف کاذب می باشد معمولا تعداد و فاصله بین آویزها متناسب با جنس سقف کاذب ، نوع تایل و همچنین تعداد روشنایی های مورد نظر محاسبه می شوند .  در صورتی که فاصله بین سقف اصلی و سقف کاذب بیش از یک متر باشد لازم است برای نصب آویزها ابتدا شبکه ای  از پروفیل های فلزی نصب شده (اصطلاحا قوطی کشی یا پروفیل کشی شود) و سپس آویزها به آن متصل گردند .

با نصب آویزها و اطمینان از محکم بودن آنها می توان طبق نقشه اولیه سازه های سپری را نصب و پس از تراز نمودن سازه ها ٬ تایل ها و روشنایی ها را بر روی آن قرار داد (روشنایی این نوع سقف می تواند به صورت چراغ های 60در60  و یا تعبیه هالوژن درون تایل ها باشد) . در صورت وجود لوستر یا چراغ های سنگین در سقف کاذب حتما باید از سقف اصلی آویز گیری انجام شود.

سقف کاذب مشبک یا سقف تایل یا سقف 60در60 یا تایل کناف

این نوع سقف کاذب بیشتر جهت مغازه ها،فروشگاه ها و یا محیط های اداری استفاده میشود .

سقف کاذب مشبک

سقف مشبک

شرکت آرتین سازه پایدار مجری انواع سقف کاذب کناف   و دکوراتیو همچنین سقف تایل های 60 در 60  (سقف کاذب مشبک) در کلیه نقاط تهران با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب میباشد.

سقف های مشبک از نظر ظاهر تنوع زیادی دارند. همچنین از نظر نوع تایل متنوع می باشند .تایل های آکوستیک ، تایل های روکش پی وی سی مناسب سرویس های بهداشتی ، تایل های آلمینیومی ، تایل های شیشه ای و ...

 

درباره ما

 کناف آسمان با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای سقف کاذب کناف این آمادگی را دارد تا از برای پروژه های شما بهترین و منحصر به فرد ترین طرح های روز کناف دنیا را طراحی و پیاده سازی نماید.

پروژه ها

 برای طراحی سقف کاذب کناف می توان از الگوهای مختلفی بهره برد.به نظر میرسد بهترین راه این باشد که ابتدا مکان مورد نظر شما توسط کارشناسان حرفه ای کناف آسمان مورد بازدید قرار گیرد.

شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام : knaufsky@
اینستاگرام : instagram.com/knaufsky

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به کناف اصفهان|کناف در اصفهان میباشد.